Aktualności 2023

Głosowanie w Plebiscycie Instruktorskim „Lubuskie Grono 2023”

Trwa głosowanie w Plebiscycie Instruktorskim „Lubuskie Grono 2023”! Do 15 października do końca dnia można oddać głos na swoich faworytów.

Celem plebiscytu jest docenienie instruktorów naszej chorągwi, ich osiągnięć i działalności w roku harcerskim 2022/2023. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali Instruktorskiej w dniu 4 listopada 2023.

W tym roku można głosować na nominowanych w pięciu kategoriach:

  • skuteczni wychowawczo – drużynowi
  • skuteczni wychowawczo – wsparcie drużynowych
  • skuteczni wychowawczo – wsparcie kadry hufców
  • odpowiedzialni społecznie
  • sprawni w działaniu

Formularz do głosowania znajduje się na stronie plebiscytu, głosować można tylko raz, we wszystkich kategoriach w jednym formularzu. Głosować mogą wszyscy członkowie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP, którzy posiadają konto e-mail w domienie @zhp.

Opisy kandydatów w poszczególnych kategoriach znajdują się na stronie plebiscytu. Zachęcamy do oddania głosu i podziękowania za instruktorską służbę!