Rada Chorągwi

Rada Chorągwi ocenia realizację uchwał zjazdu chorągwi i uchwał własnych, dokonuje corocznej oceny działalności komendy chorągwi i przekazuje ją do komisji rewizyjnej chorągwi, opiniuje budżet chorągwi, opiniuje plan pracy chorągwi, w tym plan kształcenia i ocenia jego realizację, decyduje w sprawach członkostwa chorągwi w organizacjach lokalnych i regionalnych, ocenia realizację strategii rozwoju chorągwi.

Skład Rady Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP kadencji 2018 – 2022:

• hm. ZAJĄCZKOWSKI Dariusz – przewodniczący (Hufiec Zielona Góra ZHP)
    • phm. BIEGAŃSKI Adam – wiceprzewodniczący (Hufiec Żary ZHP)
    • phm. KUŚNIERCZAK Anna – członkini (Hufiec Babimojsko-Sulechowski ZHP)
    • pwd. MUDA Maciej – członek (Hufiec Gorzów Wielkopolski ZHP) – członkostwo od 01.03.2020r.
    • phm. GROBLICA Edyta – członkini (Hufiec Strzelce Krajeńskie ZHP) – członkostwo od 26.01.2021r.
    • phm. WACHOWICZ Weronika – członkini (Hufiec Nowa Sól ZHP)
    • pwd. WOŹNIAK Patryk – członek (Hufiec Gorzów Wielkopolski ZHP)
    • phm. KRUTOW Agata (Hufiec Nowa Sól ZHP) – wygaśnięcie mandatu z dniem 21.01.2021r.
    • phm. MAIK Agnieszka (Hufiec Międzyrzecz ZHP) – wygaśnięcie mandatu z dniem 20.03.2021r.
    • phm. PAWLIK Patryk (Hufiec Sulęcin ZHP) – rezygnacja z dniem 08.01.2020r.
    • phm. RUDZIŃSKI Damian (Hufiec Sulęcin ZHP) – rezygnacja z dniem 30.12.2020r.

Na dzień 20.03.2021 w Radzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP występują dwa wakaty

Aby skontaktować się z Radą Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP, wyślij wiadomość e-mail na radachorgwiziemilubuskiejzhp@grupy.zhp.net.pl