Aktualności 2023

Weź udział w programie CEMS Chance XXIII

W imieniu organizatorów zapraszamy harcerki i harcerzy z naszej chorągwi do udziału w projekcie CEMS Chance XXIII w maju w Warszawie.

CEMS Chance to inicjatywa społeczna skierowana do młodzieży w wieku 14-17 lat, która od ponad 11 lat tworzona jest przez studentów CEMS Club Warszawa działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Grupą docelową projektu są młode osoby, którym różne niezależne od nich przeszkody utrudniają dostrzeżenie własnego potencjału.

Co edycję wybierana jest 30-stka młodych osób, która zostaje objęta programem mentoringowym oraz bierze udział w 4-dniowej konferencji w Warszawie, podczas której uczestnicy poznają siebie nawzajem, spotykają się z inspirującymi osobami, biorą udział warsztatach, prelekcjach, atrakcjach w Warszawie. Ponadto podczas trwania projektu uczestnicy, przy wsparciu opiekunów, tworzą w grupach projekty społeczne, które po jego zakończeniu będą mogły otrzymać wsparcie finansowe ze strony organizatorów oraz zostać wdrożone w rzeczywistości. Dzięki współpracy z partnerami, pokrywamy wszelkie koszty związane z pobytem uczestników w Warszawie oraz organizacją dla nich rozwijających spotkań, warsztatów i aktywności.

Misją CEMS Chance jest wspieranie młodego człowieka we wszechstronnym rozwoju, poszukiwaniu własnej ścieżki oraz kształtowaniu charakteru poprzez budowanie otwartości, inspirowanie oraz stawianie wyzwań.

Więcej informacji oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej projektu, a ankieta zgłoszeniowa znajduje się pod tym linkiem.

Zachęcamy do udziału!