Aktualności 2023

Zgłoszenia na Promokurs Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

W imieniu Zespołu Promocji Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP zapraszamy do udziału w Promokursie – kursie promocji dla członków naszej chorągwi. Podczas kursu uczestnicy poznają najważniejsze informacje o celach i zasadach promocji w ZHP, zgłębią tajniki social mediów, dowiedzą się, jak pozyskiwać partnerów dla hufców i będą mieć mnóstwo czasu na praktykę nowej wiedzy!

 

Kurs skierowany jest dla każdej osoby zainteresowanej promocją – od członka komendy hufca zajmującego się promocją, przez szefów i członków zespołów, osoby zajmujące się promocją na poziomie od drużyny w górę i dla każdego, kto chce zacząć te przygodę i w 2023 ma minimum 15 lat.

Szczegóły:

Termin: 27-29.10.2023 + dwa spotkania online (ok. 2h) w dniach 6.11.2023 i 8.11.2023

Miejsce: Zielona Góra (dokładny adres zostanie podany w późniejszym terminie)

Koszt: 50 zł

Zgłoszenia: w dniach 20-27.09.2023 przez ankietę zgłoszeniową

Warunki uczestnictwa: min. 15 lat ukończone w 2023 roku, konto w domenie @zhp, telefon, laptop i ich ładowarki.

 

Maile z potwierdzeniem kwalifikacji oraz informacją o płatności zostaną przesłane do 30.09.2023 na adres email zgłaszającego. Wszystkie szczegóły znajdują się w Regulamin Promokursu 2023, a w razie pytań prosimy kontaktować się z komendantką kursu – szefową zespołu promocji – phm. Joanną Gołucką.