Aktualności 2023

Wyjazdowa Zbiórka Kadry 2023

Powoli harcerska akcja letnia dobiega końca i nadszedł czas, aby zapowiedzieć kolejną Wyjazdową Zbiórkę Kadry. Nasze, tradycyjne już, instruktorskie spotkanie odbędzie się w dniach 8-10 września w Łagowie Lubuskim.

Nowością w tym roku jest to, że na zbiórkę zapraszamy również członków chorągwianych zespołów, dla których szykujemy osobne zajęcia. W programie dla KH zaplanowaliśmy między innymi: odprawę, pracę w obszarach tematycznych, zajęcia przygotowujące do zjazdów i wieczorną niespodziankę. W programie dla zespołów chorągwianych mamy grę patrolową, zajęcia wspierające pracę zespołową i atrakcję – niespodziankę.

Komendy hufców zapraszamy już od piątku 8 września (godz. 17:00), natomiast członków chorągwianych zespołów, członków komisji rewizyjnych hufców i władze chorągwi od soboty 10 września (godz. 9:00). Wszyscy zostajemy do niedzieli do godz. 12.00.

TERMIN: 8-10 września 2023

MIEJSCE: Diecezjalny Dom Formacyjny im. św. Jana Chrzciciela, ul. Sulęcińska 10, Łagów

PRZYJAZD: 8 września (piątek) od godz. 17:00

POWRÓT: 10 września (niedziela) godz. 12.00

UCZESTNICY: członkowie komend i komisji rewizyjnych hufców, władze chorągwi, zespoły chorągwiane

KOSZT:

– 70 zł (dla komend hufców; pobyt piątek – niedziela)

– 50 zł (dla komisji rewizyjnych hufców, władz chorągwianych, zespołów chorągwianych; pobyt sobota-niedziela)

Dane dotyczące płatności zostaną przesłane do uczestników 23.08.2023 r.

TRANSPORT: we własnym zakresie

NOCLEG: zakwaterowanie w kilkuosobowych pokojach z łazienkami

WYŻYWIENIE: zapewniany przez ośrodek

ZGŁOSZENIA: do 22 sierpnia przez ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ

Czekamy na Wasze zgłoszenia i już nie możemy się doczekać naszego spotkania!