Aktualności 2023

Wakat w Radzie Chorągwi

Z powodu wygaśnięcia mandatu w Radzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP zwolniło się miejsce. Jeśli ktokolwiek z instruktorek lub instruktorów Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP ma przestrzeń do działania na rzecz naszej wspólnoty, to właśnie jest na to szansa!

Co trzeba zrobić?
1. Zapoznać się ze Statutem ZHP i zadaniami stawianymi przed Radę Chorągwi.
2. Przemyśleć czy mam czas na działanie w nowym miejscu służby.
3. Otrzymać zgodę i rekomendację komendanta hufca, wraz z potwierdzeniem biernego prawa wyborczego.
4. Do 12 maja br. przesłać pocztą służbową na adres d.zajaczkowski@zhp.net.pl maila z informacją: „Zgłaszam swoją kandydaturę na członka Rady Chorągwi” oraz krótkie harcerskie CV. Mile widziany opis tego, co chcesz i co możesz wnieść do Rady Chorągwi.

Jesteśmy na samym początku kadencji, więc przed nami jeszcze sporo czasu na przeniesienie swoich pomysłów dotyczących naszej chorągwi do realnej dyskusji i realizacji.

Zgłoś się i działaj! Rada czeka, być może, właśnie na CIEBIE!