Aktualności2022

Zaproszenie na Memoriał Piłki Nożnej im. gen. Maczka

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy Wasze środowiska do współpracy i/lub udziału w Ogólnopolskim Memoriale im gen. Maczka w Warszawie, organizowanym w terminie 10-12 czerwca 2022 roku.

Memoriał jest przedsięwzięciem skierowanym do członków naszej organizacji w wieku 6-25 lat.

Głównym elementem wydarzenia jest rywalizacja piłkarska zorganizowana w następujących kategoriach:
– zuchowej – dzieci w wieku 6-10 lat
– damskiej 11-15 lat
– damskiej 16+
– męskiej 11-13 lat
– męskiej 14-16 lat
– męskiej 17+

W programie znajdziecie:
mini memoriał dla gromad zuchowych w piątek (10 czerwca) – możecie wystawić po kilka zespołów 5-osobowych z jednej gromady. Zachęcamy do udziału mieszane drużyny damsko-męskie. Mamy nadzieję, że wykorzystacie turniej jako alternatywny sposób na aktywną zbiórkę (a może i realizację sprawności sportowych)

– harcerzy i harcerki zapraszamy do udziału w turnieju piłki nożnej przez cały weekend. Wystarczy zebrać minimum 5-osobową ekipę, zgłosić się na memoriał za pośrednictwem poniższego formularza i spróbować swoich sił w sobotnich eliminacjach. Czekają na Was również dodatkowe turnieje poboczne (FIFA, street soccer itp.) Finały odbędą się w niedzielę, a w każdej kategorii będziemy wyróżniać najlepszych zawodników indywidualnie.

Jeśli osoby z Waszych środowiska mają wolny weekend i chciałyby być częścią ekipy organizacyjnej Memoriału, to zapraszamy! Szukamy członków/członkiń do zespołów: fotograficznego, porządkowego, biura wydarzenia, a także wsparcia organizacyjnego i współpracy z partnerami – każde wsparcie będzie mile widziane (dodatkowo pomoc w organizacji ogólnopolskiego wydarzenia może być całkiem fajnym punktem w próbie harcerskiej).

Wszelkiej informacji udziela Komendant Memoriału hm. Piotr Jaworski – tel. 501-074-718.

Link do formularza zgłoszeniowego: Microsoft Forms
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 maja 2022 r.

Zachęcamy również do śledzenia naszego fanpage: https://www.facebook.com/memorial.gen.maczka

Do zobaczenia na Memoriale w Warszawie!