Aktualności2022

„HSW w praktyce” dla poziomu rad drużyn w Zielonej Górze

Przed nami druga część warsztatów „HSW w praktyce”. Podczas warszatów omawiamy nowy System Instrumentów Metodycznych oraz Harcerski System Wychowawczy.

Zapraszamy drużynowych, przybocznych i członków rady drużyn, którzy ukończyli 15. lat do Zielonej Góry w terminie 2-3.04.2022 r. Ten weekend jest przeznaczony dla członków hufców z południa naszej chorągwi. Koszt warsztatów to 20 zł/os, a zgłoszenia trwają do wtorku 29.03.22. Link do ankiety zgłoszeniowej: klik

Członków komend hufców, szczepów, związków drużyn i członków zespołów hufcowych, a także drużynowych, przybocznych i członków rady drużyn, którzy ukończyli 15. lat z hufców z północy województwa zapraszamy na drugi termin: 14-15.05.2022 r. Szczegóły tego warsztatu zostaną przekazane bliżej terminu.

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką warsztatów: HSW-ulotka-rady-drużyn-kwiecien

Przypominamy, że każdy drużynowy w ZHP musi ukończyć powyższe warsztaty.