Aktualności2021

Zapraszamy na „Dyskusję o duchowości”

17 czerwca 2021 w godz. 18:00 – 22:00 odbędzie się chorągwiana „Dyskusja o duchowości”, dedykowana instruktorkom i instruktorom naszej chorągwi.

Komisja ds. Społecznych Rady Naczelnej rozpoczęła otwartą dyskusję o duchowości w naszej organizacji, w związku z czym zapraszamy do wymiany zdań i przemyśleń podczas chorągwianego spotkania dedykowanego duchowości, które odbędzie się w formię online przez aplikację MS Teams. Obowiązują zgłoszenia mailowe na adres: agnieszka.maik@zhp.net.pl, w treści prosimy o imię, nazwisko, stopień instruktorski oraz hufiec. Czas na zgłoszenie się mija 15 czerwca.

Wszelkie pytania odnośnie spotkania prosimy kierować do członkini komendy chorągwi ds. programowych – phm. Agnieszki Maik (agnieszka.maik@zhp.net.pl).