Aktualności2022, Uncategorized

Game Party 2022

Wydział Wychowania Ekonomicznego GK ZHP zaprasza instruktorów, instruktorki, wędrowników i wędrowniczki do wzięcia udziału w „Game Party”.

To impreza, która pozwoli na praktyczne zapoznanie uczestników z atrakcyjnymi formami realizowania Programu Wychowania Ekonomicznego w jednostkach ZHP, ze szczególnym uwzględnieniem gier terenowych, planszowych, kupieckich i nie tylko!

Odbędzie się 14 maja 2022 r. w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Wilcza, ul. Wilcza 9, w godzinach 8.00-19.15.

To dzień, który będzie przepełniony grami kupieckimi, planszówkami o tematyce ekonomicznej, ale również warsztatami! Całość podzielona będzie na trzy bloki, dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł wybrać 3 najbardziej interesujące go formy.

„Game Party” jest adresowane do:
– do drużynowych, kadry drużyn w wieku wędrowniczym, którzy chcą wesprzeć swoich harcerzy w nabywaniu niezbędnych kompetencji,
– do wędrowników, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat różnych zagadnień ekonomicznych, w inny sposób niż z książek i artykułów
– do instruktorów wspierających kadrę drużyn przede wszystkim na poziomie szczepów oraz hufców,
– do osób zajmujących się kształceniem instruktorów i drużynowych
– do osób tworzących program, które chcą interesująco i w ciekawej formie przedstawiać harcerzom podstawowe pojęcia ekonomiczne.

Partnerzy wydarzenia:
• Warszawski Instytut Bankowości,
• Małopolski Instytut Kultury,
• Harcerski Klub Gier Planszowych i Fabularnych „PAF”

Zgłoszenia: do 30.04.2022 – link.

Dodatkowa składka członkowska to 80 zł, płatna po mailowym potwierdzeniu zgłoszenia do dnia 05.05.2022 na konto podane w potwierdzeniu zgłoszenia.

Zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku – link.

Wszelkich informacji udziela szef projektu, phm. Adam Olbrycht

e-mail: adam.olbrycht@mokotow.zhp.pl