Aktualności2021

Warsztaty z promocji dla komend hufców

W imieniu Zespołu Promocji Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP zapraszamy wszystkich członków komend hufców naszej chorągwi na zdalne warsztaty poświęcone promocji.

Warsztaty odbędą się 1. grudnia 2021 w godz. 18:30-20:30 przez aplikację MS Teams. Link zostanie przesłany dzień przed warsztatami na adresy mailowe hufców.

Podczas warsztatów skupimy się na harcerskich aspektach promocji i sposobach przekazywania naszych wychowawczych wartości do wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Zajmiemy się również kwestią mediów (tradycyjnych i społecznościowych) oraz porozmawiamy o grafice. W ciągu dwugodzinnych warsztatów przekażemy podstawową wiedzę o promocji hufca, która jest bazą do dobrego promocyjnego działania i podniesienia jego jakości.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i wyciągnięcia jak najwięcej!

W razie pytań prosimy o kontakt z Szefową Zespołu Promocji Chorągwi, phm. Joanną Gołucką – joanna.golucka@zhp.net.pl