Aktualności2021

Dzień Darowizn na rzecz WAGGGS

Zbliża się WAGGGS Giving Day 2021 – Dzień Dotacji na rzecz WAGGGS. 

 Dowiedzcie się, czym jest Dzień Dotacji na rzecz WAGGGS, weźcie udział w webinarium WAGGGS (jeśli chcecie), rozpropagujcie Dzień Dotacji, czekajcie na Dzień Dotacji, a gdy przyjdzie, przekażcie dotację na wybrany cel działania WAGGGS! 

A Giving Day – Dzień Darowizn na rzecz WAGGGS

Dzień Darowizn (DD) to cyfrowa kampania fundraisingowa, której celem jest zjednoczenie wysiłków różnych społeczności – członków, wolontariuszy, pracowników i sympatyków WAGGGS, tak aby w ciągu jednego dnia mgli przekazać datki na konkretne cele.

Motywem przewodnim dnia: Your Gift for Her Future (TWÓJ dar dla JEJ przyszłości) WAGGGS chce zainspirować i zachęcić sympatyków do przekazania darowizny w dniach 15-16 września, która pomoże w budowaniu lepszej przyszłości dla następnych pokoleń skautek na całym świecie.

Podczas Dnia Darowizn 2021 zbierane będą pieniądze na wsparcie kluczowych obszarów działania WAGGGS, w tym między innymi

  • na Fundusz Pomocy Organizacjom Członkowskim (Member Organisation Hardship Fund), aby kontynuować wspieranie zwłaszcza tych organizacji, które ucierpiały finansowo w czasie pandemii,
  • na realizację programu Stop the Violence,
  • na szkolenia liderskie dziewcząt i młodych kobiet,
  • na wsparcie ośrodków światowych WAGGGS.

Środki zebrane w Dniu Darowizn będą służyć dziewczętom i młodym kobietom na całym świecie, a także organizacjom członkowskim WAGGGS. Chcemy zjednoczyć wszystkie siły globalnej społeczności na rzecz największej w historii zbiórki pieniędzy na rzecz WAGGGS!

 A zatem:

  • Zanotujcie i rozpropagujcie datę 15-16 września 2021 r. jako Dzień Darowizn na rzecz WAGGGS.
  • Nominujcie Ambasadorów Dnia Darowizn (zarejestruj się tutaj: givingday.wagggs.org/ambassadors lub wyślij na adres taylor@wagggs.org swoje propozycje Ambasadorów DD).
  • Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o projektach realizowanych w ramach programu Stop The Violence, które można wesprzeć, weźcie udział w webinarze Stop the Violence Programme – Help Every Girl and any Girl Affected by Violence w czwartek 9 września 2021 o godzinie 10-11:00 lub 16-17:00 czasu polskiego. 

Kliknij tutaj, żeby zarejestrować się na 10:00 (8:00 UTC)

Kliknij tutaj, żeby zarejestrować się na 16:00 (14:00 UTC) 

Każda dotacja na rzecz WAGGGS będzie podwojona!