Aktualności2021

VIII Kurs Podharcmistrzowski „Ręka metody” za nami!

Inspirujące 5 dni, 28 otwartych na nową wiedzę kursantów z trzech chorągwi (Chorągiew Łódzka ZHP, Chorągiew Stołeczna ZHP oraz Chorągiew Ziemi Lubuskiej ZHP), 12 kreatywnych i doświadczonych osób w kadrze ( z Chorągwi Łódzkiej ZHP i Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP), a do tego szczypta dobrowolności, systemu zastępowego, współdziałania i współzawodnictwa, wzajemności oddziaływań, pośredniości, stopniowania trudności i ruchu – to nasz przepis na idealny kurs.

Jaki on był w oczach uczestników? Jak sami podsumowywali – to czas niezwykłej wymiany doświadczeń, nabrania wiatru w żagle, potężnej motywacji, a także czas w którym można zacząć coś od nowa, zupełnie inaczej niż dotąd.

Szef naszego ChZKK zapowiada – to dopiero początek kształceniowej machiny w naszej chorągwi. Już niebawem wracamy z kolejnymi propozycjami.