Uncategorized

Szkolenie Office365

19 czerwca 2021 r. w godz. 19.00-21.30 odbędzie się szkolenie z narzędzi, jakie oferuje Office365 – to znakomita okazja, aby nauczyć się z nich sprawnie korzystać!

Microsoft Office 365 to zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do współpracy i komunikacji, dostępny w chmurze internetowej. Są to między innymi pakiet usług zawierających pocztę elektroniczną, współdzielone kalendarze, wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje, przestrzeń na dysku wirtualnym oraz dostęp do internetowych wersji aplikacji pakietu biurowego – Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dzięki zastosowaniu technologii chmury internetowej dostęp do wszystkich funkcji pakietu jest dostępny z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Dzięki udziale w szkoleniu poznasz od podstaw m.in. następujące programy:

  • Outlook (poczta elektroniczna)
  • Forms (bezpieczne ankiety)
  • Teams (platforma do spotkań online i pracy zespołów)
  • OneDrive (chmura internetowa)

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy tylko wypełnić prosty formularz  do czwartku, 17 czerwca 2021 r. Link do spotkania zostanie przesłany do zgłoszonych uczestników.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Wszelkie pytanie dotyczące szkolenia można kierować do chorągwianego administratora Office365 – pwd. Jana Krzyżanowskiego ( jan.krzyzanowski@zhp.net.pl )