Aktualności2021

Kurs podharcmistrzowski

Zapraszamy na kolejny Kurs podharcmistrzowski Ręka Metody.
Kurs podharcmistrzowski organizowany jest we współpracy RPM „Ręka Metody” i Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP.
Kurs podharcmistrzowski to dla nas zawsze wielka przygoda, przygotowujemy go tak by w pełni zanurzyć się w metodzie harcerskiej. Praca na łonie przyrody, nocleg na biwakowisku, samodzielne przygotowywanie posiłków i organizowanie codziennego życia, a co za tym idzie praca zastępami to nasza wizytówka. A wszystko to by lepiej zrozumieć ideę stopnia podharcmistrza, zdobyć jeszcze więcej wiedzy i umiejętności.

Ten kurs ma być wyzwaniem! Jeżeli jesteś na to gotowy zgłaszaj się już dziś!

Więcej informacji na stronie –  https://www.rekametody.pl/events/viii-kurs-podharcmistrzowski-reka-metody?fbclid=IwAR3lY9Hjk_0gUg5J_U8VgnNKdH1564l75KAVfeXS22mM4lW9nhJ9csYydR0

phm. Edyta Walent
Członkini komendy ds. organizacji
Chorągiew Ziemi Lubuskiej ZHP