Aktualności2021

Zespół Promocji Rekrutuje

Czuwaj!

Rusza nabór do Zespołu Promocji naszej chorągwi! Kogo szukamy? Rekinów promocji! Poważniej – ludzi z pasją, sprawnych głów i osób, które szybko się uczą!

W pierwszej linii potrzebujemy osób od foto, grafik, kontaktu z mediami lokalnymi oraz ekipy do social mediów (www, fb i instagram). Byłoby świetnie, gdyby te osoby posiadały już doświadczenie w swoich obszarach, w planach mamy małe szkolenia kierunkowe, ale zależy nam, żeby zespół wiedział „co z czym się je” już na starcie 😉 Proszę o przekazanie informacji w swoich hufcach oraz bezpośredni kontakt osób zainteresowanych ze mną tylko mailowo:  joanna.golucka@zhp.net.pl.

Z góry dziękuję za pomoc i czekam na Waszych ludzi!

Czuwaj!

phm. Joanna Gołucka
Członkini Komendy Hufca ds. Promocji
Hufiec Zielona Góra ZHP