Aktualności2021

Szkolenie z grafiki

Czuwaj!
Mieliście kiedyś pomysł na wizualizację marzeń, ale po drodze stawaliście przed „ścianą” – koniec pomysłów (albo ich nadmiar), niespójność idei, albo krótkotrwałość efektów? Jak właściwie zabrać się za przekucie pomysłów w konkretne kształty, kolory i wzory, które najlepiej będą oddawać ducha naszego wydarzenia? Jak zabrać się stworzenie grafiki, aby wykonać ją szybko i zgrabnie?

Odpowiedzi na te i inne pytania możecie zdobyć w sobotę 27. lutego podczas szkolenia on-line poświęconego tematyce projektowania i tworzenia grafik.

Podczas spotkania poznacie dobre praktyki tworzenia grafik w Canvie i zasady korzystania z GIMPa. Nie martwcie się, jeżeli słyszycie o nich pierwszy raz. To oznacza, że tym bardziej to szkolenie jest dla Was.

Zaproszeni są WSZYSCY zastępowi, przyboczni, drużynowi, inni funkcyjni oraz pozostali chętni!

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić bardzo krótką ankietę o tutaj: tinyurl.com/1tpb29gr

Instruktaż poprowadzi Sebastian Romejko z Hufca Zielona Góra ZHP.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie do niego śmiało

phm. Edyta Walent
Członkini komendy ds. organizacji