Aktualnosci2020, Archiwum

Marsz pierwszej brygady – Bohaterom walk o niepodległość

HD zaslepka marsz1brygady 1280x540

HD zaslepka marsz1brygady 1280x540

Wspólnie uczcijmy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „MARSZ PIERWSZEJ BRYGADY – BOHATEROM WALK O NIEPODLEGŁĄ”.

Zaśpiewajmy razem marsz Pierwszej Brygady Legionów Polskich, dowodzonych przez Józefa Piłsudskiego. W trudnych chwilach dodawał Polakom odwagi i sił. Od 2007 roku jest oficjalną Pieśnią Reprezentacyjną Wojska Polskiego.

Nagraj filmik

Nagraj filmik jak śpiewasz solo, w duecie lub z rodziną Marsz Pierwszej Brygady. Załóż jedną słuchawkę i zaśpiewaj 3 zwrotki razem z Orkiestrą Wojskową w Bydgoszczy pod kierunkiem dowódcy – kapelmistrza mjr. Dominika Sierzputowskiego.
Filmik nagraj w poziomie, w formacie mp4.

Prześlij nagranie

Plik do 50 MB wyślij na adres: legiony@mon.gov.pl
Na nagrania czekamy do czwartku 29 października 2020 r.
Dla pierwszych 30 osób mamy nagrody: worek sportowy z materiałami promocyjnymi MON i Wojska Polskiego.

Dołącz zgodę

Z całości lub z fragmentu Twojego filmiku powstanie spot filmowy pt. „MARSZ PIERWSZEJ BRYGADY – BOHATEROM WALK O NIEPODLEGŁĄ”. Dlatego wypełnij podpisz i prześlij emailem wraz z filmikiem skan lub zdjęcie zgody na wykorzystanie nagrania i wizerunku. Oba formularze oraz szczegóły akcji dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/marsz-pierwszej-brygady—bohaterom-walk-o-niepodlegla

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!

phm. Edyta Walent
Członkini komendy ds. organizacji