Aktualnosci2020, Archiwum

XII Rajd Harcerskii Wielka Ucieczka odwołany

Rajd Wielka Ucieczka w1

Druhny i Druhowie

Dostosowując się do decyzji władz województwa Komenda Hufca ZHP Żary wraz z Komendą Rajdu Harcerskiego „Wielka Ucieczka” podjęła decyzję o odwołaniu Rajdu zaplanowanego w dniach 20-22.03.2020r.

Przyczyną są wydawane cyklicznie komunikaty różnych instytucji o zakazie organizowania imprez na terenie całego województwa lubuskiego. Są one  podyktowane troską o bezpieczeństwo zdrowia publicznego, aby ograniczyć przenoszenie wirusa COVID-19 – Koronawirusa.

 Czas obowiązywania aktualnego zakazu to dwa tygodnie, czyli  20.03.2020r.

 To była dla nas trudna decyzja, jednak Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość na zaistniałą „siłę wyższą”.

 Obecnie nie wiemy, kiedy zakazy zostaną odwołane dlatego zobowiązujemy się do zwrotu wszystkich wpłat DSCZ Wielka Ucieczka. Będziemy śledzić dalszy bieg zdarzeń mając nadzieję, że Rajd już wkrótce doczeka się nowego terminu i będziemy mogli Was o nim poinformować.

Komendantka Hufca Żary ZHP
phm. Emilia Drgas