Aktualnosci2019, Archiwum

Pierwsza zbiórka Rady Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

2014-12-28 logo-RCH-w2-200

Rada Chorągwi spotkała się w dniu 24.02.2019r. na swojej pierwszej roboczej zbiórce w nowej kadencji. Pierwsza decyzja to wybór wiceprzewodniczącego Rady, którym został phm. Adam Biegański (hufiec Żary). Rada zdecydowała pracować w tej kadencji w dwóch komisjach: do spraw wsparcia programowo-metodycznego, której szefową została pwd. Agnieszka Zofia Maik (hufiec Międzyrzecz) oraz do spraw zarządzania, gdzie szefową została phm. Weronika Wachowicz (hufiec Nowa Sól). Następnie Rada zaopiniowała pozytywnie uchwałę Komendy Chorągwi w sprawie „Korczakowców” oraz przyjęła swój plan pracy na rok 2019. W zbiórce Rady uczestniczył Pełnomocnik Naczelniczki hm. Grzegorz Bazydło oraz członek ChKR hm. Zbigniew Michalak.

Już dziś zapraszam na następną zbiórkę Rady: 7 kwietnia br. w Międzyrzeczu.

hm. Dariusz „Mors” Zajączkowski HR
Przewodniczący Rady Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP