Aktualnosci2018, Archiwum

Warsztaty dla opiekunów prób, seminarium dla KSI za nami

2018-05-19 Warsztaty seminarium ChKSI -20180519 130443-01
W sobotę 19 maja w Hufcu Strzelce Krajeńskie ZHP odbyło się szkolenie przeprowadzone przez Chorągwianą Komisję Stopni Instruktorskich skierowane do hufcowych KSI oraz opiekunów prób na stopnie instruktorskie. W spotkaniu wzięli udział członkowie z hufców Strzelce Krajeńskie, Gorzów Wielkopolski,  Nowa Sól i Żary. Dzięki pracy komendy w skladzie: hm. Przemysław Kubicki, hm. Maciej Rutkowski, phm. Edyta Pielużek oraz phm. Mariusz Groblica przybliżono uczestnikom wiedzę z zakresu pracy KSI oraz pełnienia roli opiekuna próby.
Owocne spotkanie przygotowało w sumie 9 osób do włączenia się w proces wychowywania kolejnych pokoleń instruktorskich, a członkom KSI lub potencjalnym kandydatom do tej funkcji uczestniczącym w szkoleniu, umożliwiło przyswojenie wszystkich przepisów i zasad wzmacniających oraz kontrolujących ten proces.
Serdecznie dziękujemy za owocnie spędzony czas na szkoleniu i życzymy samych sukcesów w służbie swoim podopiecznych.

Komenda warsztatów i seminarium.