Aktualnosci2017, Archiwum

Zlotowe spotkanie, List gratulacyjny Prezydenta Miasta Gorzów Wlkp.

2017-06-19 list prezydenta Gorzowa-w01

{phocagallery view=category|categoryid=173|imageid=3246|float=left}

{phocagallery view=category|categoryid=173|imageid=3257|float=right}

17 VI 2017, w drugim dniu Zlotu Choragwi Ziemi Lubuskiej ZHP odbyło się spotkanie przyjaciół harcerstwa. Na zaproszenie Komendy Zlotu gościliśmy wielu seniorów harcerskich i przyjaciół. Na spotkanie stawili się licznie byli komendanci chorągwi Zielonogórskiej i Ziemi Lubuskiej ZHP a wśród nich: hm. Ryszard Czapiewski, hm. Michał Pepiński, hm. Piotr Januszek, hm. Elżbieta Maciejewska, hm.Leszek Kornosz. Komendant Choragwi ZHP hm.Artur Doliński w ciepłych słowach powitał seniorów harcerskich – twórców Choragwi Ziemi Lubuskiej ZHP, komendantów chorągwi ZHP, gości, a wśród nich:

{phocagallery view=category|categoryid=173|imageid=3259|float=left}

{phocagallery view=category|categoryid=173|imageid=3254|float=right}

Przewodniczącego Sejmiku Województwa Lubuskiego – Czesława Fiedorowicza, Małgorzatę Łukiewską – Dyrektora Gabinetu Zarządu, która reprezentowała Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbietę Annę Polak, przedstawiciela Dowódcy 5 Lubuskiego Pułku Altylerii w Sulechowie płk. Zbigniewa Zawadzkiego – wiernego Przyjaciela Lubuskich Harcerzy, Jarosława Guzowskiego – Zastepcę Nadleśniczego Nadleśnictwa Świebodzin.

{phocagallery view=category|categoryid=173|imageid=3248|float=left}

{phocagallery view=category|categoryid=173|imageid=3255|float=right}

Podzieńkowaniom za lata służby harcerskiej na rzecz Choragwi ZHP nie było końca.Podczas  Spotkania przyjaciół harcerstwa zorganizowana została promocja książki „Wczoraj-Dziś-Jutro 60 lat Choragwi Ziemi Lubuskiej ZHP” .Wprowadzenia dokonał przewodniczący zespołu redakcyjnego hm.Marek Musielak, który stwierdził … Nie byłoby tej pieknej książki, bez zaangażowania zespołów hufcowych, wielu instruktorów, którzy przez swoje wspomnienia i zdjęcia wzbogacili tę pieknie wydaną przez firmę hm.Andrzeja Sibilskiego – Esanmedia książki… Publikacja współfinansowana ze środków Województwa Lubuskiego – Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Miasta Zielona Góra. Następnie goście i instruktorzy zwiedzili obozy Zlotu, gościnnie zostali przyjęci przez stanicę żeglarską. Spotkanie zakończono wspólnym zlotowym obiadem spożytym w odnowionej stołówce.

Fotorelacja

 

Otrzymaliśmy z okazji jubileuszu  List gratulacyjny od Prezydenta Miasta Gorzów Wlkp. : 

2017-06-19 list prezydenta Gorzowa-w01

 hm.Leszek Kornosz