Aktualnosci2017, Archiwum

phm. Lucyna Szczęsna odeszła na wieczną wartę

lucyna Szczesna-phm-H-Strzelce-Kraj-zaloba

Z głębokim żalem zawiadamiamy że dzisiaj odeszła na wieczną wartę

    Wieloletnia instruktorka Hufca Strzelce Krajeńskie, członek władz hufca, kwatermistrzyni obozów hufcowych, opiekunka drużyny harcerskiej ze Zwierzyna, harcerski wychowawca wierny słowom Zobowiązania Instruktorskiego do ostatniego tchu, zasłużona dla Hufca Strzelce Krajeńskie ZHP… 

 CZUWAJ DRUHNO LUCYNO!

 Pogrzeb Druhny Lucyny odbędzie się we wtorek, 31 stycznia 2017 r. o godz.13.00 w Zwierzynie.

 *****

 Komendant Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP hm. Artur Doliński wydał Rozkaz Specjalny S1/2017 z dnia 27.01.2017 w którym m.in. ogłosił do 5 lutego br. żałobę we wszystkich jednostkach organizacyjnych Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP.

Pełny tekst Rozkazu

 *****

Komendant Hufca Strzelce Krajeńskie ZHP phm. Mariusz Groblica wydał Rozkaz Specjalny L S2/2017 z dnia 27.01.2017 w którym m.in. ogłosił do 28 lutego br. żałobę we wszystkich jednostkach organizacyjnych Hufca Strzelce Krajeńskie ZHP.