Archiwum

Warsztaty dla hufcowych KSI

Chorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza członków HKSI na warsztaty związane z wprowadzeniem nowego Systemu Stopni Instruktorskich. Zajęcia odbędą się w Zielonej Górze, równolegle ze zbiórką komendantów hufców w dniu 21 stycznia br. Miejsce zostanie podane w terminie późniejszym. Zgłoszenia na zbiórkę należy przesłać na adres Biura Chorągwi zgodnie z informacją, która została przesłana do hufców.  Każda HKSI deleguje 2 osoby. Jeśli z hufca zostaną zgłoszone osoby ponad limit (a jest taka możliwość!!) trafią one na listę rezerwową i zostaną zaproszone na warsztaty w przypadku wolnych miejsc. Obecność przedstawicieli każdego z hufców jest obowiązkowa!

Zachęcamy do zapoznania się z dołączonym artykułem na ten temat, jak i numerem 10/2016 i 11/2016 miesięcznika „Czuwaj”. Ułatwi to dyskusję. Warto też przygotować pytania związane z ewentualnymi niejasnościami nowego SSI.