Aktualnosci2016, Archiwum

Odszedł na wieczną wartę

imagesCAB51FBH

imagesCAB51FBHOdszedł
                    Władek Pełka

    harcmistrz, niebanalny instruktor b. hufca Lubsko.

  Zawsze pędził, nie można było za nim nadążyć, ani w pomysłach, ani w działaniu, nawet w rozmowach. Chciało sie z nim przebywać. Uwielbiali go harcerze, wychowankowie internatu na Wyspiańskiego, któremu szefował  lata. I artyści Festiwalu Busker Bus w Zielonej Górze. Stworzył im  na Wyspiańskiego takie warunki i atmosferę, że pokochali miasto i odwiedzali je ponad 10 lat. Był dzielnym człowiekiem, życie nie oszczędziło mu zakrętów, umiał wychodzić na prostą. Był rodzinny i przyjacielski. Można było na niego liczyć.
Dzisiaj wraca do rodzinnego Białkowa pod Lubskiem.
Smutno nam Władek. Spoczywaj w spokoju.

CZUWAJ DRUHU WŁADKU.

hm. Wanda Rudkowska