Aktualności2015, Archiwum

Seminarium władz chorągwi

zhp-zielona-gora-fot-m-czechowska-w1

Wczorajszego popołudnia (12.12.2015) do wspólnego stołu zasiedli wszyscy przedstawiciele władz chorągwi. W spotkaniu – podsumowującym rok 2015 oraz wyznaczającym wspólne kierunki pracy na rok 2016 – na prośbę przewodniczącego rady chorągwi wzięli udział: komendant chorągwi hm. Artur Doliński, przewodnicząca Chorągwianej Komisji Rewizyjnej hm. Stanisława Niemira, z-ca komendanta chorągwi hm. Grzegorz Bazydło oraz członek Rady Naczelnej ZHP hm. Dariusz Zajączkowski. Udało nam się przeanalizować sukcesy i problemy naszej chorągwi, ustalić najbliższy harmonogram prac i priorytetów na najbliższy rok. Postanowiliśmy również, że przedstawiciele poszczególnych władz chorągwi będą uczestniczyć w zbiórkach innych władz, aby zwiększył się przepływ informacji. Chciałem serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom spotkania i życzę nam wszystkim, aby podjęty dialog zaowocował dobrymi rozwiązaniami na rok 2016.

                   phm. Mariusz Groblica
Przewodniczący Rady Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP