Aktualności2015, Archiwum

Konkurs „ZOBACZ PRAWA CZŁOWIEKA”

logo-zobacz-prawa-czl-w2
logo-zobacz-prawa-czl-w2Jeśli masz 18-19 lat, chodzisz do szkoły w miejscowości do 25 tys. mieszkańców, interesujesz sie prawami człowieka we współczesnym świecie i jesteś gotów/gotowa do działania, konkurs Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka jest dla Ciebie.
Zadaniem konkursowym jest zrealizowanie przez 3-osobowy zespół uczniowski projektu – dowolna technika, w dowolny sposób, wykorzystując wybrane przez Was narzędzia – na temat: Wyzwania współczesnego świata w zakresie praw człowieka – jaki my mamy wpływ na stan przestrzegania praw człowieka na swiecie?
Więcej informacji w załączonym Regulaminie konkursu i <<tutaj>>
Zgłoszenia do 30 września 2015 roku (formularz w załączeniu). Projekt należy zrealizować, a następnie wysłać do Fundacji (mejlem, poczta) do 31 października 2015 r. 
Zarejestrujcie się już dziś.
żródło: GK ZHP