Aktualności2015, Archiwum

Turniej Drużyn w Hufcu Sulęcin

Dnia 28.02.2015r. na sali gimnastycznej w Sulęcińskim Gimnazjum odbył się Harcerski Turniej Drużyn „Szczyt Możliwości”. Była to już czwarta edycja tej imprezy. Organizatorami była 9DH „Płomyki” a komendantem drużynowy 9DH „Płomyki” ćwik Dariusz Cichała.
W tym roku odbyły się konkurencje nie tylko dla drużyn, ale i dla drużynowych. W jury zasiedli hm. Katarzyna Pawlik, ćwik Emil Dębiński oraz phm. Natalia Wójcik. W zawodach wzięło udział 5 drużyn: 9DH „Płomyki”, 3DSH „Red One”, 2DH „Wataha”, 7DSH „Cygnus” oraz 1DH „Saltus”. Uczestnicy mierzyli się w konkurencjach sportowych, z  zadań praktycznych typu pionierka oraz z wiedzy o ZHP czy też w tańcu Rock & Roll. Jednak zwyciężyć mogła tylko jedna drużyna. Zawody w kategorii drużyn wygrała 7DS „Cygnus”,a w kategorii drużynowych wygrała pwd. Karina Apanowicz drużynowa 7DSH „Cygnus”. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia za rok.

                             dh. Kornelia Figiel, pwd. Karina Apanowicz