Aktualności2014, Archiwum

XXIX Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego OPAL 2014

OPAL-2014-w1 Festiwal odbędzie się w dniach 11 – 13 grudnia 2014 roku OPALowe przedsięwzięcie z roku na rok poszerza swój zasięg, w szlachetnej artystycznej rywalizacji, co roku zmaga się ok. 1000 harcerzy i osób niezrzeszonych z Radomska, powiatu radomszczańskiego, województwa łódzkiego oraz pozostałych stron Polski. Jego naczelną zasadą jest rozwój artystyczny oraz wychowanie młodych obywateli poprzez rozbudzanie pasji i zainteresowań. OPAL jest miejscem spotkania uzdolnionych młodych artystów oraz motorem do działania. Festiwal nie tylko sprawdza umiejętności uczestników, ale także podnosi ich kwalifikacje, poprzez pracę podczas profesjonalnych warsztatów: muzycznych, plastycznych, recytatorskich, literackich oraz fotograficznych. W tym roku dodatkowo zorganizowany zostanie konkurs filmowy.
W załączeniu Regulamin Festiwalu.