Aktualności2013, Archiwum

Uroczyste wręczenie nagród za spot „Ujrzyj dobry świat”

Dnia 25.10.2013 o godz. 16:00 odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród za spot „Ujrzyj dobry świat”, którego przedmiotem było stworzenie 45 sekundowego spotu telewizyjnego tematycznie pokazującego zagrożenia związane z zażywaniem narkotyków i możliwości pomocy osobie uzależnionej. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Województwa Lubuskiego. Nagrodzone spoty będą wykorzystane, jako materiał wyjściowy do zajęć profilaktycznych prowadzonych w szkołach.

Chcielibyśmy, aby zwycięskie spoty zostały rozpowszechniona w lubuskich środkach masowego przekazu i na stronach internetowych.

                    Nagrodzone spoty:

I miejsceGosia Buczyńska

II miejsce praca zbiorowa CKZiU „Elektryk

III miejsce Magda Kurdziel

                      Wyróżnienia:

Ola Durys, praca zbiorowa-Kamil Wróbel, Wojciech Klisz, Magda Kurdziel

Na Galę przybyli wszyscy nagrodzeni, po części oficjalnej nastąpiło wręczenie nagród, a następnie dyskusja kierowana przez mgr Tomasza Bojanowskiego terapeutę uzależnień. Po części merytorycznej zaprosiliśmy gości na poczęstunek.

Projekt zrealizowany w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”, „Bezpieczeństwo w szkole”- współfinansowany ze środków Wojewody Lubuskiego.

Nadesłała: phm. Katarzyna Pawlak