Aktualności2013, Archiwum

hm. Leszek Kornosz – Komendant Choragwi Ziemi Lubuskiej ZHP

Sylwetki delegatów:
pwd. AGATA ILCEWICZ

Od 2 lat prowadzi 5 Gromadę Zuchową „Dzielne Orły” oraz pomagam w działalności drużyn harcerskich hufca Słubice. Poza tym czynnie włącza się również w organizację imprez w swoim hufcu..

W życiu prywatnym jest szczęśliwą osobą, która nigdy niczego nie żałuje. Lubi prostotę.

Swoje życie dzieli ze swoją harcerską połówką. Studiuje zaocznie logistykę i pracuje jako logistyk w firmie.

pwd. BARTŁOMIEJ WALKOWSKI

Człowiek instytucja w Hufcu Zielona Góra ZHP.

Wesoły, pomysłowy, kipiący energią. W życiu codziennym dumny drużynowy 8 DSH Golfsztrom, ale to nie jedyna funkcja, którą w pocie czoła wykonuje.

W wolnym czasie biega, jest w końcu zapalonym biegaczem:) Jeśli więc gdziekolwiek zobaczycie człowieka zabieganego, aż nadto i w dodatku z szerokim uśmiechem, to znaczy, że widzicie właśnie Jego.

**************

Aktualności:

12 -13 października br. nasi  Delegaci jadą na zbiórkę do Warszawy.

28 listopad br.  Delegaci Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP na XXXVIII Zjazd ZHP, członkowie władz naczelnych ZHP, członkowie Komendy Choragwi ZHP rekomendują dh.hm. Dariusza Zajączkowskiego HR – skarbnika Choragwi ZHP, przewodniczącego ChKSI do Rady Naczelnej ZHP.

5 grudnia 2013 r. w Warszawie rozpocznie się 38.Zjazd ZHP. Obrady Zjazdu rozpoczynają się o godz.16,00.  Delegacja Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP dotrze na Zjazd razem z delegacją Chorągwi Wielkopolskiej ZHP, która przygarnie nas na pokład swojego autobusu. Zapraszamy do kontaktu z delegatami CHZL oraz na stronę Zjazdu