Aktualności2013, Archiwum

Harcerze zorganizowali konkurs o fladze

W poniedziałek 29 kwietnia odbył się finał konkursu Biało Czerwona dla uczniów klas 4 ze Szkoły Podstawowej w Skwierzynie. Konkurs został zorganizowany przez harcerzy Związku Drużyn Skwierzyna ZHP współfinansowanym przez Gminę Skwierzyna, a pytania przygotowała pwd. Mariola Tul. Uczniowie klas czwartych musieli zmierzyć się z pytaniami, które losowali. Spoœród zestawów.  W każdym zestawie znajdowały się po 3 pytania, na które uczestnicy odpowiadali pisemnie, następnie nastąpiła dogrywka , która polegała na odpowiedzi ustnej na zadane pytanie.

W klasyfikacji końcowej I miejsce zajął uczeń kl. 4B – Jakub Wieczorek, II miejsce zajęli z taką samą liczbą punktów: Weronika Krompaszczyk (kl.4B) i Jakub Krajewski (kl. 4A) oraz III miejsce zajęli uczniowie z klasy 4C:  Aleksandra Górka i Marcel Budkowski.
Na zakończenie każde dziecko otrzymało od dh. komendantki Haliny Mąderek- Matysik czekoladę oraz dyplom wraz z nagrodą książkową, którą zwycięzcy mogli sobie sami wybrać według własnego uznania.