Archiwum, HKI "Czerwona Szpilka"

Zbiórka HKI „Czerwona Szpilka”

2014-10-23-Zbiorka-HKI-CzSz23 października 2013 roku w siedzibie Komendy Chorągwi ZHP w Zielonej Górze odbyła się jesienna zbiórka Kręgu.

Na licznie przybyłych czekało wiele atrakcji. Pierwsza to  tort, który przygotowała dh. Janina , żona dh. Bogusia, było to wspaniałe podziękowanie za przybycie Kręgu na ślub w.w pary, który odbył się 28.VI.14 r. Następnie prowadzący zbiórkę hm. Marek Musielak oddał głos hm. Aleksandrze Zjawin – szefowej zespołu redakcyjnego biuletynu „Ocalić od zapomnienia”, który został wydany na 25-lecie HKI „Czerwona Szpilka”. Były podziękowania dla całego zespołu redakcyjnego. komendant Chorągwi ZHP hm. Leszek Kornosz poinformował o zbliżającym się Zjeździe Chorągwi, ewidencji członków Kręgu oraz propozycji podsumowania obchodów Jubileuszu Kręgu. Zbiórkę przeplatano piosenkami, do których na gitarze przygrywał „nowy szpilkowiec” dh. Ryszard Boharewicz.