Aktualności2014, Archiwum

Kalendarz ZHP na 2014/2015 rok

Tworzymy-kaledarzZHP-2014-2015-w3

Tworzymy-kaledarzZHP-2014-2015-w3Do 15 sierpnia 2014 r. Główna Kwatera ZHP czeka na przedsięwzięcia harcerskie organizowane przez hufce, które zostaną umieszczone w kolejnej edycji Kalendarza ZHP na 2014/2015.

W kalendarzu na 2014  znalazł się jedynie Rajd Harcerski RedOne organizowany przez KH Sulęcin ZHP.

Warto zatem już dziś zadbać o promocję hufcowych przedsięwzięć, z których jesteśmy już znani, m.in Harcerski Rajd ZAPAŁAKA -organizowany przez KH Międzychód ZHP, Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej – KH Nowa Sól ZHP, JOTT-Jamboree  On The Trail – KH Zielona Góra ZHP, Rajd „Szlakiem Stalowych Kopuł” -ZD Skwierzyna ZHP, Festiwal Piosenki „SIORBA” KH Międzyrzecz ZHP, Turniej BRD -„ZEBRA” – KH Babimojsko-Sulechowska ZHP, Rajd Harcerski „Paralaksa” – KH Strzelce Kraj.ZHP, Rajd „Skrzydło Wojności” – KH Szprotawa ZHP, Rajd Harcerski „Wielka Ucieczka” – Hufiec Żagań ZHP, Zlot Nieprzetartego Szlaku – KH Żary ZHP.

ZAPRASZAMY Komendy Hufców i Związków Drużyn do przesłania  harcerskich przedsięwzięć do GK ZHP. Czasu niewiele. Szczegóły w załączeniu.