Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018lato-01 

 

Zielone Wędrowanie - zlot wędrowników już za nami

2016-08-30-Zielone-WedrowanieW miniony weekend do Gorzowa Wlkp. zjechały się patrole wędrownicze naszej chorągwi, aby wspólnie przy Lubuskiej Watrze Wędrowników 2016 zasiąść do jednego kręgu i snuć refleksję o ruchu wędrowniczym na naszych ziemiach. Zlot Wędrowników "Zielone Wędrowanie" był czasem pochylenia się nad próbą na naramiennik i analizą mojego "bycia"wędrownikiem we współczesnym świecie.

Ponad 130 osób wzięło udział w zajęciach przygotowanych przez Referat Wędrowniczy naszej chorągwi oraz rajdzie "Adventure Siderea" (organizowanym w ramach zlotu przez 7 GDW Rigel oraz 27 GDH Szaniec). Wędrownicy i harcerze starsi wysłuchali gawędy przewodniczącego rady chorągwi, wzięli udział w warsztatach wędrowniczych, prowadzonych przez członków referatu oraz drużynę sztabową. Wspólnie też ustalili kierunki do pracy na kolejny rok harcerski. Podsumowując zlot p.o. szefa referatu pwd. B. Guścin HO, podziękował wszystkim za udział i wspólną zabawę, a także naukę jaką każdy z tego spotkania wyniósł. Zlot finansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego, a o samym zlocie i rajdzie możecie poczytać więcej m.in. tutaj:

• „Zielone wędrowanie” już za nami, czyli o zlocie wędrowników (RADIO KOMPAS)
Setka harcerzy z całego regionu przyjechała na Zlot Wędrowców (TVP3)
• Harcerze z lubuskiego w Gorzowie Wlkp. (Radio Zachód)

 Zdjęcia ze zlotu i rajdu na fanpage'u 7 GDW RIGEL 

      Referat Wędrowniczy
Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy