Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2020 Baner-04-w03  

 

Trzy tygodnie z gwiazdkami zuchowymi

Trzy tygodnie z gwiazdkami-004Rozpoczynamy trzytygodniową akcję mającą na celu przybliżenie zuchów do zdobycia gwiazdek zuchowych. Przez najbliższe trzy piątki będziemy wrzucali zadanie do wykonania dla zuchów zdobywających poszczególne gwiazdki. 
Jutro rozpoczniemy pierwszy tydzień i będzie to Tydzień Zucha Ochoczego. 

Trzy tygodnie z gwiazdkami-006Prosimy, aby zuchy przesyłały rezultaty swojej pracy do drużynowego. Jeżeli drużynowy ma możliwość to prosimy o przesłanie zbiorczych zdjęć z wykonanymi zadaniami w każdym tygodniu (będziemy udostępniać u siebie na profilu Facebooka).

 Trzy tygodnie z gwiazdkami 008Prosimy o przesyłanie zdjęć z wykonanymi zadaniami oraz pytań na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub w wiadomości na fanpage Referatu.
 
 

 

Referat-Zuch-logo-01Czuwaj!
phm. Oliwia Sytnik HR
Kierownik Referatu Zuchowego
Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 7.30 - 15.30

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

Harcerska Służba

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01