Przedłużenie uprawnień ChKSI

logo-ChKSI-male Informuję, iż KSI przy GK na swojej ostatniej zbiórce postanowiła rekomendować nasz wniosek do dh Naczelnik ZHP o przedłużenie uprawnień do prowadzenia prób harcmistrzowskich o kolejne 3 lata, to jest do 30.06.2018r. Informacja ta znalazła potwierdzenie w czerwcowym rozkazie Naczelnika ZHP. PO RAZ DRUGI Z RZĘDU DOSTAJEMY MAXA! To świetna wiadomość, bo wysoko ocenia prace naszej Komisji i stawia wśród najlepszych w Związku.

To efekt pracy członków ChKSI, ale także Was - instruktorów pełniących służbę w hufcowych KSI, opiekunów prób instruktorskich, uczestników warsztatów dla opiekunów prób instruktorskich i wszystkich kandydatów na stopnie, którzy mieli okazję stanąć przed naszą KSI.
Za każdą chwilę służby poświęconą rozwojowi instruktorów naszej Chorągwi dziękuję Wam WSZYSTKIM !

hm. Dariusz "Mors" Zajączkowski HR
przewodniczący ChKSI