Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018 Baner naglowek Konkurs foto Bianka 1 m-w01a-950 

 

Przedłużenie uprawnień ChKSI

logo-ChKSI-male Informuję, iż KSI przy GK na swojej ostatniej zbiórce postanowiła rekomendować nasz wniosek do dh Naczelnik ZHP o przedłużenie uprawnień do prowadzenia prób harcmistrzowskich o kolejne 3 lata, to jest do 30.06.2018r. Informacja ta znalazła potwierdzenie w czerwcowym rozkazie Naczelnika ZHP. PO RAZ DRUGI Z RZĘDU DOSTAJEMY MAXA! To świetna wiadomość, bo wysoko ocenia prace naszej Komisji i stawia wśród najlepszych w Związku.

To efekt pracy członków ChKSI, ale także Was - instruktorów pełniących służbę w hufcowych KSI, opiekunów prób instruktorskich, uczestników warsztatów dla opiekunów prób instruktorskich i wszystkich kandydatów na stopnie, którzy mieli okazję stanąć przed naszą KSI.
Za każdą chwilę służby poświęconą rozwojowi instruktorów naszej Chorągwi dziękuję Wam WSZYSTKIM !

 

 hm. Dariusz "Mors" Zajączkowski HR
przewodniczący ChKSI

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

baner boczny-2019-w04c-zakoncz

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy