Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-jesien-08-zm-siedziby 

 

Rezygnacja z przewodniczenia ChKSI

logo-ChKSI-maleW dniu 7 grudnia 2017 roku, hm. Dariusz "Mors" Zajączkowski przekazał informację o swojej rezygnacji z funkcji przewodniczącego Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich. W specjalnym oświadczeniu napisał:

"Prawie 12 lat na funkcji powoduje, że chcę się z Wami pożegnać w ten szczególny sposób, poprzez chorągwianą stronę. Dziękuję wszystkim za wsparcie w trudnych chwilach, dziękuję za dobre słowa, także za konstruktywną krytykę.

 

Wiele się zdarzyło w tym czasie. Komisja, z którą możecie się obecnie spotykać to ludzie dobrani przeze mnie. Mój pomysł na działanie. Połączenie młodości i doświadczenia. Zdecydowana większość tego harcmistrzowskiego grona zamykała swój stopień na zbiórkach komisji w których uczestniczyłem. To świetny znak. Dzięki naszej wspólnej pracy dwa razy z rzędu po wprowadzeniu certyfikacji uprawnień do stopnia harcmistrza otrzymaliśmy je na maksymalną długość. Przyjęliśmy opracowane przez mnie nowe druki i regulamin, nowe logo.  Udało mi się też rozpocząć proces organizowania warsztatów dla opiekunów prób instruktorskich, dzięki którym jakość prób wyraźnie wzrosła. Pracowałem z trzema różnymi Systemami Stopni Instruktorskich. Przy tym ostatnim miałem spory swój wkład jeżdżąc po Chorągwiach i konsultując go w ramach służby w Radzie Naczelnej ZHP.

To było wspaniałe miejsce służby, ale czas pójść dalej, przekazać funkcję następcy.

Do zobaczenia na harcerskich (i nie tylko) ścieżkach, 

Czuj Duch!  

hm. Dariusz "Mors" Zajączkowski HR"

MORS


Druhu Morsie, w imieniu Komendy Chorągwi a także całej naszej wspólnoty instruktorskiej chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Ci za włożone serce i ogrom pracy jaki poświęciłeś na zbudowanie tego silnego zespołu jakim jest chorągwiana KSI, a która dziś kształtuje postawy młodych instruktorów.

Komendant Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP
hm. Grzegorz Bazydło

Kontakt

biuro@lubuska.zhp.pl

Biuro czynne:

godz. 9.00 - 15.00

Zjazd Zwykly Chorągwi 2018-03

Dokumenty Zjazdu

baner boczny-2019-w04c-zakoncz

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy