Konsultacje Systemu Stopni Instruktorskich

ksiW imieniu Komendanta Chorągwi hm. Artura Dolińskiego oraz Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich zapraszamy na warsztaty konsultacyjne Systemu Stopni Instruktorskich organizowane przez członka Rady Naczelnej ZHP hm. Dariusza Zajączkowskiego. Warsztat potrwa około 3-4 godzin,. Spotkanie dedykowane jest dla instruktorów komend, Komisji Stopni Instruktorskich i opiekunów prób oraz wszystkich zainteresowanych tematem. Zapraszamy w mundurach.
Materiał do konsultacji znajduje się <<tutaj>>  wydarzenie na FB <<tutaj>>

Zbiórka Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich

logo-ChKSI-maleChorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza na swoją zbiórkę, która odbędzie się we wtorek, 17 stycznia o godzinie 17.00 w Komendzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem ChKSI i dopilnowaniem terminów złożenia dokumentów.

Zwracamy uwagę, iż 1 stycznia 2017r. wszedł w życie nowy System Stopni Instruktorskich.

Przypominamy jednocześnie, styczeń to czas na przesyłanie sprawozdań z prac HKSI za rok 2016.

Zbiórka Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich

logo-ChKSI-maleChorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza na swoją zbiórkę, która odbędzie się w czwartek, 14 kwietnia o godzinie 17.00 w Komendzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem ChKSI i dopilnowaniem terminów złożenia dokumentów.

Termin kolejnej kwietniowej zbiórki KSI, tym razem w Gorzowie Wlkp., zostanie podany w terminie późniejszym.

Przypominamy jednocześnie o złożeniu sprawozdań z pracy hufcowych KSI za rok 2015.

Zbiórka Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich

logo-ChKSI-maleChorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza na swoją zbiórkę, która odbędzie się jak zwykle w czwartek, tym razem 18 lutego o godzinie 17.00 w Komendzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem ChKSI i dopilnowaniem terminów złożenia dokumentów.

Zbiórka Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich

logo-ChKSI-maleChorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza na swoją zbiórkę, która odbędzie się jak zwykle 17 grudnia o godzinie 17.00 w Komendzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem ChKSI i dopilnowaniem terminów złożenia dokumentów.

baner-2018-w13a

Strony Hufcowe