Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner wiosna 2018 -02 

 

DMB w ZD Zbąszynek

 W dniu 25 lutego w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu odbyła się polowa zbiórka okolicznościowa członków ZHP Związku Drużyn Zbąszynek z okazji Dnia Myśli Braterskiej. W zbiórce uczestniczyli  zuchy, harcerze, wędrownicy, instruktorzy oraz rodzice, łącznie ok. 75 osób. Podczas obrzędowego ogniska komendant ZD Zbąszynek przekazał uczestnikom życzenia od druhny Naczelnik ZHP oraz komendanta Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP.

 

Po kilku piosenkach i pląsach "nowi członkowie " złożyli uroczyście Obietnicę Zuchową oraz Przyrzeczenie Harcerskie. Dodatkowo Listami Gratulacyjnymi Naczelnik ZHP za swoją dotychczasową służbę zostały wyróżnione drużynowe drużyn ze Zbąszynia dh. przewodniczka Maja Szwarczewska, dh przewodniczka Katarzyna Merda oraz drużynowa drużyny ze Zbąszynka dh. przewodniczka Milena Greczycho.  Zbiórka została zakończona tradycyjnie Kręgiem Przyjaźni. Po kręgu z powodu dość zimnego wieczoru wszyscy chętnie uraczyli się gorącą herbatą. Serdeczne podziękowanie dla dyrektora Zespołu Szkół Leśnych w Rogozińcu za udostępnienie miejsca na zorganizowanie zbiórki oraz 7 DW Pluton z Rogozińca za przygotowanie uroczystości. Fotorelacja

Komendant ZHP Z.D. Zbąszynek
           hm. Zbigniew Buśko

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

1procent-logo-3a1 

Nr KRS
0000282625

Cel szczegółowy:
Komenda Chorągwi ZHP

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy