Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-jesien-08-zm-siedziby 

 

Uroczystość Poświęcenia Stacji Kalwarii Rokitniańskiej "Dziedziniec Biczowania"

2017-7-29-019-Uroczystość Poświęcenia  IXSTACJI KALWARII ROKITNIAŃSKIEJ29.07.2017roku przy pięknej pogodzie, nieopodal plantacji róż, na wzgórzu Kalwarii Rokitniańskiej odbyła się uroczystość Poświęcenia ufundowanej przez Harcerzy IX Stacji Kalwarii Rokitniańskiej "Dziedziniec Biczowania". Poświęcenia Stacji oraz pamiątkowej tablicy dokonał ks.bp senior Stanisław Regmunt w obecności Kustosza Diecezjalnego Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej  ks. Józefa Tomiaka.
Tym samym zakończyła się, trwająca od 2011 roku, droga do budowy Harcerskiej Stacji, której twórczynią była komendantka Związku Drużyn Skwierzyna hm
.Halina Mąderek-Matysik. To piękny sukces druhny Haliny i wspólnoty skwierzyńskich harcerzy.
W uroczystości uczestniczyli harcerze i instruktorzy z Strzelc Kraj.,Drezdenka, Międzyrzecza, Skwierzyny, instruktorzy Kręgu Instruktorskiego "Warta" z Gorzowa Wlkp., hm. Eugeniusz Galant - wiceprzewodniczący Sądu Harcerskiego, prezes Fundacji "Chorągwiana" hm.Leszek Kornosz, kapelan Choragwi ZHP ks.phm Michał Gławdel. Komendę Chorągwi  ZHP reprezentował phm.Zbigniew Michalak - członek Chorągwianej Komisji Rewizyjnej. Fotorelacja.

hm.Leszek Kornosz

Kontakt

biuro@lubuska.zhp.pl

Biuro czynne:

godz. 9.00 - 15.00

Zjazd Zwykly Chorągwi 2018-03

Dokumenty Zjazdu

baner boczny-2019-w04c-zakoncz

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy