Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018lato-01 

 

Zbiórka wprowadzająca 56 DH "Grom" do Kampanii Bohater

Dh. Olga – z lilijką w życiorysie

WrześniZbiórka wprowadzająca-56-DH-GROMdo Kamp-Bohowa zbiórka Gromu była poświęcona dh. Oldze Drahonowskiej - Małkowskiej oraz Kampanii Bohater naszej chorągwi. Oczywiście nie obyło się bez pytań typu co to Kampania Bohater? – ale takie pytanie stawiali nowi harcerze, którzy przybyli z zuchów. Były pląsy, zabawy ale i zadania do wykonania. Jednym z nich było wykonanie kartki o dh. Oldze z napisaniem jej daty urodzin. Ponieważ kartki powstały bardzo różne, postanowiliśmy wykonać jedną wspólną, którą zamieszczamy obok

Tak jak druhna Oleńka chcemy prowadzić zdrowy styl życia, być pomocnymi dla wszystkich potrzebujących, troszczyć się o przyrodę i zwierzęta.

Nadesłała: pwd Mariola Tul - Drużynowa 56 DH "Grom"

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy