Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-jesien-08-zm-siedziby 

 

Obozowe Echo 2014 Hufca Żary ZHP

Przed brama obozowaaHarcerska Akcja Letnia 2014 za nami, ale jeszcze morze i rzeka Lubsza szumią nam w uszach.

Tradycyjnie harcerskie ścieżki zaprowadziły nas do Łukęcina. Mówimy, że to nasz kawałek morza ( stacjonujemy tam od 1969).Rok 2014 to szczególny rok – udało się zorganizować i przedłużyć śródroczną działalność Drużynom Harcerskim - Wilki II, Kamyki, a także Nirwana i Vikingi. Zasługa to drużynowych pwd. Natalii Wawrzyniak i dh. Darii Jarzec.

Kadra Lukecin I turnus 2014Komendantem I i II turnusu był hm. Mirosław Zengiel. W pierwszym turnusie phm. Ewa Zabawa kierowała programem w drugim turnusie programem kierował hm Sławomir Pawłowicz. Realizowany program Smerfy w Krainie Pomorzan dofinansowany był przez Burmistrza Miasta Żary. Na obu turnusach w Łukęcinie wypoczywało 112 uczestników.

Na „Wyspie Robinsona” w Świbnej odpoczywało 55 zuchów, harcerzy, dzieci niezrzeszonych oraz goście z Ukrainy. Obozem kierował hm. Mirosław Zengiel, a programem phm. Emilia Drgas.

Tegoroczną HAL ubogaciliśmy propozycją programową Nieobozowego Lata, którą rozpoczęliśmy w czerwcu, a kończymy we wrześniu. Łącznie z tej formy wypoczynku skorzystało 221 dzieci i młodzieży w tym w dużej liczbie zuchy i harcerze.
Projekt NAL 2014 dofinansowany przez Burmistrza Żary.

   Druzyna Darii Jarzec w Lukecinie  Druzyna NS z Milowic tez z nami jak co rok Druzyna Wilki II W Lukecinie

więcej 

Kontakt

biuro@lubuska.zhp.pl

Biuro czynne:

godz. 9.00 - 15.00

Zjazd Zwykly Chorągwi 2018-03

Dokumenty Zjazdu

baner boczny-2019-w04c-zakoncz

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne