Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-jesien-08-zm-siedziby 

 

75. rocznica wybuchu II wojny światowej i Dzień Kombatanta w Żarach

01-Komenda Hufca i Wladze powiatu i miasta kombatanciW dniach 31.08 i 1.09.2014 roku wspólnie z władzami miasta i powiatu delegacje drużyn Wilki II i Kamyki oraz Viking uczestniczyły w obchodach 75. rocznica wybuchu II wojny światowej i Dnia Kombatanta. Złożyliśmy wiązankę kwiatów i znicz na Cmentarzu Komunalnym, oraz uczestniczyliśmy w mszy św. w Kościele pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca po mszy przy pomniku Żołnierza Polskiego złożyliśmy wiązankę kwiatów i zapaliliśmy znicz.

W Lubsku 6DH Animus złożyła wiązankę i zapaliła znicze na grobie Nieznanego Żołnierza.

W dniu 1 września poczet sztandarowy i delegacja Hufca z Komendantem uczestniczyła w inauguracji roku szkolnego w powiecie i Wojewódzkim Dniu Kombatanta

Po południu na Stadionie Syrena braliśmy czynny udział w obchodach Dnia Weterana między innymi odpowiedzialni byliśmy za ognisko. Na zakończenie ogniska wspólny krąg z mieszkańcami, Burmistrz Miasta puścił iskierką przyjaźni.

06-Lubsko II 08-Po uroczystosci zlozenia wuiazanek pzry pomniku 11-Wspolna fotka po uroczystosci  

więcej

 

Kontakt

biuro@lubuska.zhp.pl

Biuro czynne:

godz. 9.00 - 15.00

Zjazd Zwykly Chorągwi 2018-03

Dokumenty Zjazdu

baner boczny-2019-w04c-zakoncz

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne