IX Rajd harcerski "Czerwona jedynka" u Cichociemnych za nami

2016-04-22-01-IX-RAJD-HARCERSKI-CZERWONA-JEDYNKA .. I opadł kurz, odeszło zmęczenie pozostało już tylko wspomnienie. Właśnie zakończył się IX Rajd "Czerwona Jedynka" organizowany przez 3 DSH "RED ONE" im. Cichociemnych w dniach 22-24.04.2016 roku. Na starcie pojawiło się 198 harcerzy zorganizowanych w 19 patrolach. Zjechały drużyny z Sulęcina, Glisna, Smogór, Trzemeszna Lubuskiego, Zbąszynka, Kostrzyna, Kamionnej, Starościna, Strzelec Krajeńskich, Słubic, Skwierzyny, Gorzowa Wlkp., Nowej Soli. Celem rajdu była dobra harcerska zabawa oraz promocja miasta Sulęcina i okolic......

Więcej w załączonej relacji nadesłanej przez Druha pwd. Patryka Pawlika Komendanta IX Rajdu Harcerskiego "Czerwona jedynka" oraz fotorelacji.

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a