baner-jesien-08-zm-siedziby

3 DSH "RED 1 ONE" zaprasza na XI Złaz " Z kontekstu wyrwany"

2018-10-12 Zaproszenie Zlaz Harc Sulecin Organizator:
3 DSH "RED 1 ONE" im.
Cichociemnych z Hufca Sulęcin ZHP
Termin:
12 - 14 października 2018
Miejsce: okolice Sulęcina.
Baza Złazu:
Stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sulęcinie ul. Moniuszki 2 "Winna Góra".
Uczestnicy:reprezentacje drużyn harcerskich , starszoharcerskich i wędrowniczych

Zgłoszenia do: dnia 03.10.2018

W załączeniu Regulamin, Plan i Karta Zgłoszenia na XI Złaz Harcerski "Z kontekstu wyrwany".

XI Rajd Harcerski Czerwona Jedynka "Szlakiem Cichociemnych"

Czerwona Jedynka XI plakietka 2018W dniach 20-22.04.2018 roku w Sulęcinie odbył się XI Rajd Harcerski „ Czerwona Jedynka”. Wzięło w nim udział około 180 harcerzy organizowanych w 20 patrolach .Patrole przyjechały do nas z całego województwa.
Harcerze mieli możliwość współzawodniczyć ze sobą na dwóch trasach: starszoharcerskiej i wędrowniczej. Patronat nad trasą starszoharcerską objął Starosta Powiatu sulęcińskiego Pan Adam Basiński, a patronat nad trasa wędrowniczą objął Burmistrz Sulęcina Pan Dariusz Ejchart. Bazą rajdu było Sulęcińskie liceum im. Adama Mickiewicza udało się nam to dzięki uprzejmości Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego pani Aleksandrze Jasickiej-Szabat.
W tym roku kontynuowaliśmy rajd w formie fabularnej. Tym razem fabuła opierała się na pierwszym zrzucie Cichociemnych więcej...

Fotorelacja tutaj

X Złaz Harcerski "Z kontekstu wyrwany" już za nami

01 PAWLIK A FIZOL 15"W dniach 13-15 października Sulęcin znów zagrzmiał gromkim "Czuwaj!" W tych dniach na naszych sulęcińskich ziemiach 3 DSH RED ONE im. Cichociemnych zorganizowała X Złaz "Z kontekstu wyrwany Szlakiem Wielkiej Czerwonej Jedynki". Tym przedsięwzięciem harcerze chcieli uczcić 21 rocznicę powstania drużyny. Na Złazie razem z organizatorami bawiła się 100 harcerzy Sulęcina, Glisna, Cybinki, Słubic, Międzychodu, Myśliborza, Rogozińca, Starościna, Zbąszynka, Kostrzyna......".

Więcej w załączonej relacji nadesłanej przez Druha pwd. Patryka Pawlika Komendanta X Rajdu Harcerskiego "Czerwona jedynka" oraz fotorelacji.

3 DSH "RED 1 ONE" zaprasza na X Złaz " Z kontekstu wyrwany"

2017-10-13 Zlaz-z-kontekstu-wyrwanyOrganizator:
3 DSH "RED 1 ONE" im.
Cichociemnych z Hufca Sulęcin ZHP
Termin:
13 - 15 października 2017
Miejsce: okolice Sulęcina.
Baza Złazu:
Stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sulęcinie ul. Moniuszki 2 "Winna Góra".
Uczestnicy:reprezentacje drużyn harcerskich , starszoharcerskich i wędrowniczych

Zgłoszenia do: dnia 03.10.2017

W załączeniu Regulamin, Plan i Karta Zgłoszenia na X Rajd Harcerski "Czerwona Jedynka".

Biuro czynne:

Zjazd Zwykly Chorągwi 2018-03