V Rajd Harcerski "PARALAKSA"

2016-06-03-PARALAKSA-H-Strzelc-KrajW dniach 3-5 czerwca 2016 odbyła się jubileuszowa, 5. edycja Rajdu Harcerskiego "Paralaksa", na która zjechały się drużyny niemal z całej naszej chorągwi. Uczestnicy brali udział w trzech grach - nocnej, dziennej (podzielonej na dwa poziomy trudności) oraz bonusowej, czyli kole fortuny o wiedzy harcerskiej. W trakcie rajdu odbył się ponadto instruktorski panel dyskusyjny "Metoda wciąż żywa?", który poprowadził przewodniczący rady chorągwi oraz ognisko seniorskie.
Zwycięzcami tegorocznej edycji zostały patrole dh. pwd. Marka Zblewskiego: "Czarna Trzynastka" oraz "Czarne Szeregi". Więcej informacji o rajdzie zdobędziecie na stronie Związku Drużyn Strzelce Krajeńskie <<tutaj>>
Serdecznie dziękujemy wszystkim patrolom za przybycie i wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

pwd. Sylwia Kowalewska
Komendantka 5. Rajdu