Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018lato-01 

 

V Rajd Harcerski "PARALAKSA"

2016-06-03-PARALAKSA-H-Strzelc-KrajW dniach 3-5 czerwca 2016 odbyła się jubileuszowa, 5. edycja Rajdu Harcerskiego "Paralaksa", na która zjechały się drużyny niemal z całej naszej chorągwi. Uczestnicy brali udział w trzech grach - nocnej, dziennej (podzielonej na dwa poziomy trudności) oraz bonusowej, czyli kole fortuny o wiedzy harcerskiej. W trakcie rajdu odbył się ponadto instruktorski panel dyskusyjny "Metoda wciąż żywa?", który poprowadził przewodniczący rady chorągwi oraz ognisko seniorskie.
Zwycięzcami tegorocznej edycji zostały patrole dh. pwd. Marka Zblewskiego: "Czarna Trzynastka" oraz "Czarne Szeregi". Więcej informacji o rajdzie zdobędziecie na stronie Związku Drużyn Strzelce Krajeńskie <<tutaj>>
Serdecznie dziękujemy wszystkim patrolom za przybycie i wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

              pwd. Sylwia Kowalewska
Komendantka 5. Rajdu
Harcerskiego "Paralaksa"

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy