"Czarna Jedynka " zaprasza na VI edycję Rajdu "Paralaksa""

2017-06-02-VI-Rajd-Paralaksa-01Zapraszam wszystkie chętne ekipy na VI edycję Rajdu Harcerskiego "Paralaksa", która odbędzie się 2-4 czerwca 2017r. w Strzelcach Krajeńskich. Ta odsłona niesie ze sobą zupełnie nową tematykę, którą jest magiczny świat fantasy. Pomóżcie odnaleźć Świętego Grala i ocalić Arthenie przez zgubnym losem.
Cała nadzieja w twojej drużynie!
Więcej TUTAJ

pwd. Marcin Proszowski HO
komendant szczepu "Czarna Jedynka"

phm. Lucyna Szczęsna odeszła na wieczną wartę

Z głębokim żalem zawiadamiamy że dzisiaj odeszła na wieczną wartę

lucyna Szczesna-phm-H-Strzelce-Kraj-zaloba

Wieloletnia instruktorka Hufca Strzelce Krajeńskie, członek władz hufca, kwatermistrzyni obozów hufcowych, opiekunka drużyny harcerskiej ze Zwierzyna, harcerski wychowawca wierny słowom Zobowiązania Instruktorskiego do ostatniego tchu, zasłużona dla Hufca Strzelce Krajeńskie ZHP...

CZUWAJ DRUHNO LUCYNO!

Pogrzeb Druhny Lucyny odbędzie się we wtorek, 31 stycznia 2017 r. o godz.13.00 w Zwierzynie.

Czytaj więcej: phm. Lucyna Szczęsna odeszła na wieczną wartę

V Rajd Harcerski "PARALAKSA"

2016-06-03-PARALAKSA-H-Strzelc-KrajW dniach 3-5 czerwca 2016 odbyła się jubileuszowa, 5. edycja Rajdu Harcerskiego "Paralaksa", na która zjechały się drużyny niemal z całej naszej chorągwi. Uczestnicy brali udział w trzech grach - nocnej, dziennej (podzielonej na dwa poziomy trudności) oraz bonusowej, czyli kole fortuny o wiedzy harcerskiej. W trakcie rajdu odbył się ponadto instruktorski panel dyskusyjny "Metoda wciąż żywa?", który poprowadził przewodniczący rady chorągwi oraz ognisko seniorskie.
Zwycięzcami tegorocznej edycji zostały patrole dh. pwd. Marka Zblewskiego: "Czarna Trzynastka" oraz "Czarne Szeregi". Więcej informacji o rajdzie zdobędziecie na stronie Związku Drużyn Strzelce Krajeńskie <<tutaj>>
Serdecznie dziękujemy wszystkim patrolom za przybycie i wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

pwd. Sylwia Kowalewska
Komendantka 5. Rajdu
Harcerskiego "Paralaksa"

Zapraszamy na V Rajd harcerski "PARALAKSA"

Plakat wwwOrganPLAKIETKA FINAL wwwizator: 1 Strzelecki Szczep Harcerski "Czarna Jedynka" im. Cichociemnych – Hufiec Strzelce Krajeńskie ZHP.

Termin, miejsce: 3-5 czerwca 2016, Strzelce Krajeńskie
Uczestnicy:
patrole 6-14 osobowe harcerskie/ wędrownicze/ instruktorskie.
Rodzaje gier:

♦ Gra Instruktorska
♦ Gra Harcerska dla pionów: harcerze, harcerze starsi i wędrownicy,
Gra Seniorska
♦ Mini konferencja instruktorska pt. " Metoda wciąż żywa"

Wpisowe: 15 zł .               Termin zgłoszenia i wpłat: 19 maja 2016 r.

Regulamin rajdu  znajdziesz      < tutaj>

Kartę zgłoszeniową znajdziesz   < tutaj>

pwd. Marcin Proszowski HO
z-ca komendanta rajdu od sprawy gry dziennej