baner-szeroki-lata-2017-023-1

2 GZ "Słoneczna Gromada" realizuje zadania Kampanii Bohater

Czuj !

2016-12-17-03-Kamp-Bohater-zadanie2-2GZ-H-Miedzyrzecz2016-12-17-07-Kamp-Bohater-zadanie2-2GZ-H-MiedzyrzeczTo my zuchy 2 Gromady Zuchowej „Słoneczna Gromada” należące do Szczepu ZHP „Płomienie” z Hufca Międzyrzecz ZHP im. Zawiszaków. Meldujemy wykonanie kolejnego zadania w ramach Chorągwianej Kampanii Bohater.
Podjęliśmy się wykonania zadania, aby wykonać paczkę podarunkową dzieciom potrzebującym. Na zbiórce postanowiliśmy, że każdy z nas odda swoją zabawkę dzieciom ze szpitala. Jak postanowiliśmy tak zrobiliśmy. Wszystkie prezenty, aby tego cały duży worek, zapakowaliśmy i ruszyliśmy do szpitala.

Tam pani pielęgniarka zaprosiła dzieci, które mogły wyjść z łóżek na spotkanie z nami. Zaśpiewaliśmy piosenki i przekazaliśmy dzieciom zabawki. Myślimy, że bardzo się ucieszyły. Najbardziej podobał im się zamek dla księżniczek, który podarowała dzieciom Dagmara. Wierzymy też w to, że zabawki umilają dzieciom czas spędzony w szpitalu i pomagają im wracać do zdrowia.W załączeniu kilka zdjęć.

Czuj, zuchy 2 GZ „Słoneczna Gromada”

Nadesłała: phm. Hanna Barczewska

Zlot-logo