Kampania Bohater w 2GZ "Słoneczna Gromada" ze Szczepu "Płomienie"

2016-12-17-05-Kampania-Bohater-2GZ-Sloneczna-GromadaCzuj !

To my zuchy 2 Gromady Zuchowej „Słoneczna Gromada” należące do Szczepu ZHP „Płomienie” z Hufca Międzyrzecz ZHP im. Zawiszaków. Meldujemy wykonanie zadań w Kampanii Bohater.

Już we wrześniu nasza drużynowa opowiedziała nam co to jest ta kampania i co musimy zrobić. Na zbiórce 10.10.2016r. poznaliśmy postać i rozmawialiśmy o druhnie Oldze Drahonowskiej – Małkowskiej. Wysłuchaliśmy piosenki do której napisała słowa oraz zaszyfrowaliśmy jej imię i nazwisko. Druhna drużynowa opowiedziała nam gawędę o jej życiu.

Aby zapamiętać to wszystko wkleiliśmy do swoich zeszytów zuchowych portret druhny Olgi i najważniejsze dane.

W załącznikach przesyłamy kilka zdjęć.

Czuj, zuchy 2 GZ „Słoneczna Gromada”

Nadesłała: phm. Hanna Barczewska